کفش‌های کتانی یا به اصطلاح (Sneakers) چندین سال است که جزو محبوب‌ترین‌ها در زمینه لباس و مد محسوب می‌شوند. در واقع این کفش‌ها به قدری خاص شده‌اند که از برخی نقاط دنیا می‌شنویم که افراد بر سر آنها با هم درگیر می‌شوند.

شرکت آدیداس در آلمان واقع شده و در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش و دیگر محصولات فعالیت دارد. این شرکت جزو برندهای محبوب در این زمینه می‌باشد که در سال‌های اخیر با خلاقیت‌های خود توانسته طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کند. از کمپانی زیر شاخه این شرکت می‌توانیم به برند ریبوک اشاره کنیم. چند وقتی است که شرکت آدیداس در حوزه تکنولوژی و فناوری هم تلاش‌های بسیاری کرده و به‌تازگی خبر تولید برنامه اختصاصی خود را منتشر کرده است.

خبر خوب این است که اگر شما جزو طرفداران پر و پا قرص این سبک از کتانی‌ها هستید، از این به بعد می‌توانید کفش‌های خود را از طریق اپلیکیشن اختصاصی آدیداس خریداری کنید. مشتریان می‌توانند کفش‌های خود را از طریق این برنامه سفارش دهند و سفارش خود را ثبت کنند.

به زودی شرکت آدیداس به مخاطبین و مشتریان خود پیامی ارسال خواهد کرد که در آن به این موضوع اشاره می‌کند که دیگر باید سفارشات خود را از طریق این برنامه پیگیری کنند. این پیام احتمالا در هفته‌های آینده به مخاطبین ارسال خواهد شد، این بدان معنی است که کاربرانی که آشنایی با برنامه ثبت سفارش ندارند، می‌توانند به برنامه اصلی ملحق شده و از این بعد خریدهای خود را از طریق این اپلیکیشن انجام دهند.

منبع: کالاسودا