تبیین فرآیندهای عملیاتی دپارتمان پشتیبانی تدبیر در یک جمله، حرکت بر مدار مشتری است.
شرکت پردازش موازی سامان، در طول دو دهه فعالیت صادقانه خود، همواره سعی در خلق تجربیات ارزشمند برای کاربران تدبیر داشته است و با همه‌ی توان برای ایجاد آرامش و اطمینان خاطر شما عزیزان تلاش می‌نماید. این روند، سرلوحه‌ی فعالیت‌های همه‌ی بخش‌ها و اعضای سازمان، خصوصا همراهان شما در دپارتمان پشتیبانی است.
شرکت پردازش موازی سامان، برای عمل به تعهدات خود نسبت به شما مدیران محترم سازمان‌ها و کاربران گرامی تدبیر و همراهی هر چه بیشتر و بهتر شما عزیزان، همزمان با فرارسیدن زمان ارائه‌ی اظهارنامه مالیاتی، اقدام به برگزاری جشنواره فروش ویژه‌ی خدمات و محصولات خود نموده است. برای اطلاع از شرایط ویژه و تخفیفات جشنواره با شماره تلفن ۰۲۱۸۳۸۹۰ تماس بگیرید.

برای ایجاد سهولت کاربری و افزایش سرعت خدمات و همچنین سفارشی‌سازی خدمات پشتیبانی تدبیر با نیازهای سازمان شما، متخصصان تدبیر در دپارتمان پشتیبانی، از طریق مسیرهای ارتباطی اعلام شده، مشتاقانه آماده خدمت‌رسانی و همراهی شما عزیزان می‌باشند.

 

در همین راستا تیم پشتیبانی تدبیر، از تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ الی ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ و از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی است.

لازم به ذکر است واحد پشتیبانی شرکت از طریق شماره تلفن‌‏های

 ۰۲۱-۸۸۹۲۸۰۳۲
 ۰۲۱-۸۸۹۲۸۰۳۳

آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما عزیزان خواهد بود.