p2-lotfiمؤسسه «حسابرسی اندیشمند تدبیر» با بیش از ۷۰ نفر پرسنل یکی از مؤسسات عضو «جامعه حسابداران رسمی»، «انجمن حسابداری ایران» و همچنین معتمد سازمان بورس اوراق بهادار می‌باشد. این مؤسسه تا کنون علاوه بر انجام امور مالی، مالیاتی و حسابرسی داخلی، عهده‌دار سمت حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت‌های متعددی در زمینه‌های بورس، شرکت‌های هولدینگ، شهرداری‌ها، تعاونی‌ها و شرکت‌های خصوصی بوده است.
آقای شعبان لطفی مدیر مؤسسه «حسابرسی اندیشمند تدبیر» متولد سال ۱۳۵۲ و دارای مدرک کارشناسی حسابداری است. بنا به اظهارات ایشان، این مؤسسه پس از بهره‏‌گیری از سیستم جامع مالی و اداری تدبیر، امکان دستیابی به اطلاعات با سرعت و سهولت بیشتری فراهم گردیده است. همچنین مدیران می‌‏توانند گزارش‌های متنوع و منطبق با نیاز خود را استخراج کنند. وجود این گزارش‌ها تصمیم‌‏گیری و برنامه‌‏ریزی در لایه مدیریتی مؤسسه را با دقت و سهولت بیشتری امکان‏پذیر کرده است که این امر در پیشرفت مجموعه و کاهش ریسک ناشی از عدم احاطه به اطلاعات مالی و جزییات قابل تأمل تأثیری بسزا داشته است.
قابلیت کلیدی تدبیر برای این مؤسسه، امکان تعریف شرکت‌های متعدد در یک نسخه از نرم‌‏افزار است. این مؤسسه، امور حسابرسی شرکت‌های بسیاری را به عهده دارد و با توجه به این ویژگی منحصر به فرد نرم‌‏افزارهای جامع مالی و اداری تدبیر در هزینه‏‌های مؤسسه، صرفه‏‌جویی قابل توجهی صورت گرفته است. این شرکت با خرید یک نسخه از نرم‌افزار، امور حسابداری و مالی همه شرکت‌های مشتری خود را پوشش داده است.
آقای لطفی از سال ۱۳۸۴ از سیستم جامع مالی و اداری تدبیر استفاده می‏‌کند و تاکنون به توصیه ایشان، شرکت‌ها و سازمان‏‌های متعددی نرم‏‌افزارهای تدبیر را خریداری و مورد بهره‌‏برداری قرار داده‌‏اند.