اختراع‌های جدید ثبت‌شده نشان از آن دارند که شرکت اپل با ایجاد یک انقلاب در طراحی همیشگی خود به سراغ ساخت یک مدل تاشو از سری تلفن همراه آیفون خواهد رفت.

اختراع‌های جدید ثبت‌شده نشان از آن دارند که شرکت اپل با ایجاد یک انقلاب در طراحی همیشگی خود به سراغ ساخت یک مدل تاشو از سری تلفن همراه آیفون خواهد رفت. تلفن‌های همراه تاشو به یکی از مهم‌ترین بحث‌های روز جهان بدل شده‌اند و شرکت‌های مختلفی مانند سامسونگ و ال‌جی نیز در این زمینه گام‌های نخست را برداشته‌اند.

با این وجود اپل نمی‌خواهد از این قافله عقب بماند. به همین دلیل این شرکت نیز به‌تازگی یک اختراع ویژه را به ثبت رسانده که نشان از یک تلفن همراه تاشو دارد. تصاویر منتشر شده از این اختراع نشان می‌دهند که تلفن همراه یاد شده از وسط به دو بخش تقسیم‌ می­شود و با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای می‌توان این دو بخش را کاملاً بر روی‌هم قرار داد.

اطلاعات جانبی از این اختراع به رسانه‌ها راه پیدا نکرده است و با توجه به این‌که هنوز در مرحله ثبت اختراع قرار داریم، بعید است که به این زودی‌ها شاهد عرضه این تلفن همراه هوشمند باشیم.

شایان‌ ذکر است که اپل پیش ‌از این، اختراع‌های فراوانی را در زمینه تلفن‌های همراه به ثبت رسانده است، ولی بسیاری از آنها در عمل به یک محصول فیزیکی بدل نشده‌اند و به همین دلیل می‌توان گفت که این اختراع ثبت‌شده به‌عنوان تضمینی برای ساخت یک مدل تاشو از همراه‌های آیفون نیست. با این وجود با توجه به رقابت بالا، در صورت عرضه همراه تاشو از سوی سامسونگ یا ال‌جی و موفقیت آن در بازار می‌توان شاهد عرضه نسخه تاشوی آیفون نیز بود.

در ضمن، تماس با اپل برای دریافت نظرات آنها درباره این محصول ناموفق بوده است و این شرکت از هرگونه اظهارنظر درباره احتمال ساخت آیفون تاشو خودداری کرده است.

منبع: وبسایت Gadgets