در سال‌های اخیر و با دسترسی گسترده مردم به اینترنت و همینطور گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن‌ها)، از یک ‌جهت به علت مقبولیت، زیبایی و جذابیت ماهیتی و از جهت دیگر به‌ واسطه سادگی، سرعت، ایجاز، تمرکز بر هدف خاص، تعامل و کاربردی بودن آن‌ها، نقش بسیار مؤثری بر متحول‌ شدن انواع خدمات عمومی و اختصاصی شهری، اجتماعی و انواع مختلف این خدمات در همه حوزه‌ها اعم از حمل‌ و نقل، بانکداری، تجارت و … داشته‌اند.

در همین راستا شرکت پردازش موازی سامان اقدام به تولید اپلیکیشن‌هایی با هدف ایجاد تسهیلات بیشتر برای مشتریان گران‌قدر نرم‌افزارهای جامع مالی و اداری تدبیر کرده است.
اپلیکیشن اندرویدی تدبیر کارکنان و همین‌طور نسخه تحت وب آن، یکی از این برنامه‌های کاربردی است که برای پاسخگویی به نیاز اطلاع‌رسانی‌های دقیق، ساده و سریع یک سازمان/ شرکت یا موسسه، در رابطه با اطلاعات حقوق و دستمزد به کارکنان تولید شده است.

برای مشاهده دموی این اپلکیشن جذاب (تدبیر کارکنان) می‌توانید به‌سادگی آن را از کافه بازار به‌صورت رایگان دانلود و نصب نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره زیر با کارشناسان ما در واحد فروش، تماس بگیرید. ۰۲۱۸۳۸۹۰