به‌تازگی واتس‌اپ جهت رفاه حال افراد، بروزرسانی جدیدی را ارائه نموده است که ویژگی‌های جدیدی از قبیل برچسب‌ها و پاسخ‌دهی‌های سریع را شامل می‌شوند.

نرم‌افزارهای پیام‌رسان مبتنی بر شبکه، امروزه نه تنها به عنوان ابزار ارتباطی کاربران رواج فراوانی یافته‌اند، بلکه استفاده از آنها به تدریج در میان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز به سرعت در حال گسترش است و به نوعی پلتفرم ارتباطی و انتقال اطلاعات و اسناد بدل شده است.

برنامه واتس‌اپ، از مطرح‌ترین پیام‌رسان‌های مبتنی بر شبکه است که روزانه میلیون‌ها پیام از طریق آن جابه‌جا می‌شود. مزیت مهم این برنامه از دید کارشناسان این است که در مراکز و سازمان‌ها نیز جای خود را به خوبی باز کرده و در حقیقت، کاربرد سازمانی دارد.
به‌تازگی نرم‌افزار واتس‌اپ، بروزرسانی جدیدی را برای کسب‌‌وکارها ارائه نموده که به منظور تسهیل امور داخلی، ویژگی‌های جدیدی را به کاربرانش ارائه می‌دهد که عمدتاً مربوط به سرعت بخشیدن و افزایش دقت در کارهاست.

برای واتس‌اپ به‌عنوان محبوب‌ترین نرم‌افزار پیام‌رسانی دنیا، مخاطبان موردنظر عمدتاً گروه بسیار بزرگی از افراد و کاربران را شامل می‌شود که یکی از مهم‌ترین آنها، مدیران، تجار و افرادی هستند که کسب‌‌‌وکارشان به نحوی به این نرم‌افزار وابسته است.
بدین‌‌ترتیب، واتس‌اپ جهت رفاه حال آنها به‌تازگی بروزرسانی جدیدی را ارائه نموده است که ویژگی‌های جدیدی از قبیل برچسب‌ها و پاسخ‌دهی‌های سریع را شامل می‌شود.

با افزودن قابلیت‌های تازه، تجار با استفاده از این برنامه می‌توانند کلید میان‌بر خاصی را در نرم‌افزار مربوطه تعریف نمایند و با فشردن آن، پیام خود را به سرعت ارسال کنند.

همچنین دیگر قابلیت‌ جدید این نرم‌افزار، برچسب‌هاست که می‌توان با استفاده از آنها به دسته‌بندی و مدیریت پیام‌ها و مشتریان پرداخته و در مواقع نیاز به‌سرعت به آنها دسترسی داشت.

قابلیت‌ دیگری که برای صاحبان کسب‌وکارها افزوده‌شده، ارسال پیام‌های تبریک دسته‌جمعی به‌تمامی مشتریان است.

منبع: ایتنا