آذران نام اختصاری گروه کارخانجات صنعتی «شرکت آذران فضانما» است. این شرکت در زمینه تولید محصولات دکوراتیو ساختمانی، اعم از پانل‌های چند جداره پی‌وی‌سی تحت برند کوبوآ و پارتیشن و مبلمان اداری مدرن با برند آفن فعالیت می‌کند. آذران با هدف حفظ سرمایه مخاطبان خود قدم در مسیر فن‌آوری و تولید نهاده و در کنار صادرکنندگان نمونه سال، با اخذ نشان‌های استاندارد بین‌المللی و کسب بیش از پنجاه جایزه و لوح ارزشمند ملی همواره کارایی در فضا و زیبایی در نما را هدف و سرلوحه تلاش‌های خود قرار داده است. این شرکت از سال ۱۳۸۰ تاکنون بیش از هفت هزار پروژه اجرا شده دولتی و خصوصی را به پایان رسانده است.

آذران فضا نما

آذران فضانما از سال ۸۷ از سیستم جامع مالی و اداری تدبیر استفاده می‏کند. در حال حاضر كليه عمليات مالی و اداری این مجموعه توسط مجموعه نرم‌افزاهای مالي- اداری تدبير انجام می‏شود. یکی از مهمترین دستاوردهای سیستم جامع مالی و اداری تدبیر برای این شرکت، تعیین بهای تمام شده محصولات است. با توجه به تولید بالای آذران، مدیریت مراحل و فرایند تولید، پیچیدگی‏‌‌های خاص خود را دارد.

آذران فضا نما

کنترل هزینه‌ها از ابتدا تا دستیابی به محصول نهایی و مشخص شدن میزان ضایعات محصول، انحرافات فرایند تولید و تعیین دقیق قیمت بهای تمام شده از مهمترین دستاوردهای به‌‌‏کارگیری نرم‌‌‏افزار تدبیر در آذران فضانما است.

آذران فضا نما

جناب آقای مهرداد حکیمی

آقاي مهرداد حکیمی دکترای حسابداری مدیریت از دانشگاه تهران، و مدیر مالی مجموعه «آذران فضانما» معتقد است كه امروزه کلیه مؤسسات تجاری و غیرتجاری جهت حرکت هدفمند، پویا و موفق نیاز به سیستم‌های مکانیزه مالی و اداری هستند. مجموعه آذران نیز با توجه به حجم بالای مبادلات تجاری خود از این قاعده مستثنی نیست و استفاده از سیستم جامع مالی و اداری تدبیر در این راستا کمک شایانی به آذران کرده است.