داستان موفقیت شرکت آریا رزین

شرکت آریا رزین با نام شناخته شده در صنعت رنگ و رزین، تولید‏کننده رزین‏‌های تخصصی  با قابلیت استفاده در ساخت پوشش‌‏های صنایع قوطی‌‏سازی، کویل، خودرو و کف پوش‌‏های ورزشی و صنعتی است.
این شرکت در سال ۱۳۷۱ با مدیریت آقای مهندس عزت‏‌اله زینعلی تأسیس گردید و با کمک دانش و تخصص بومی، تا کنون توانسته بخش قابل توجهی از نیازهای تخصصی صنعت رنگ و پوشش‌‏های صنعتی را تأمین کند.
مدیریت شرکت در اوایل سال ۱۳۸۰ پس از یک سازماندهی مجدد، برنامه‏‌ریزی جهت استفاده بهینه از امکانات و تحلیل تغییرات محیطی که بطور مستمر در فرآیند فروش و تولید اثر می‏‌گذاشت، با انتخاب سیستم‎های جامع مالی و اداری تدبیر، توانست استراتژی بهبود خود را جامع عمل بپوشاند؛ این اثربخشی امروزه در تمامی ابعاد سازمان به وضوح قابل مشاهده است.
یکی از کاربردهای اصلی استفاده از سیستم جامع مالی و اداری تدبیر برای مدیران شرکت آریا رزین، امکان تعیین بهای تمام شده در زمانی اندک و دقتی بالا است. با استفاده از این اطلاعات، هزینه‏‌های تولید کاهش یافته و صرفه‏‌جویی قابل توجهی در منابع مالی آریا رزین ایجاد کرده است. همچنین با در دسترس بودن اطلاعات بهای تمام‌‏شده، قیمت‏‌گذاری محصولات دقیق‎تر انجام ‏می‎شود.
بنا به نظر آقای مهندس زینعلی، مدیر محترم شرکت آریا رزین یکی دیگر از دلایل انتخاب و ادامه همکاری با شرکت پردازش موازی سامان، ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب و به موقع است. خدمات مطلوب استقرار و پشتیبانی نرم‌‏افزار مالی و اداری تدبیر، رفتار کارشناسان و در دسترس بودن آنها هنگام نیاز مشتریان همواره زبانزد کاربران نرم‌‏افزار تدبیر است.