کاربران ارجمند و گرانقدر تدبیر
با سلام و درود

فرارسیدن سال نو و سده جدید خورشیدی را به همه شما عزیزان تبریک و شادباش میگوییم و برایتان آرزوی سالی توام با موفقیت و تندرستی داریم.

بسیار خوشحال و مفتخر هستیم که در سالی که گذشت با وجود مشکلات مربوط به کورونا توانستیم با راه‌اندازی بسترهای لازم برای ارائه خدمات از راه دور رضایت شما را جلب کنیم.

اکثر همکاران ما بدون حضور فیزیکی در شرکت و از منزل مشغول به کار بودند، ولی این موضوع نه تنها خللی در کارهایمان ایجاد نکرد بلکه باعث تسریع و تصحیح بسیاری از فرایندهای سازمانی ما شد و نتیجه آن تولید چندین محصول جدید در پلتفرم‌های وب و اندروید و ارائه سریع‌تر خدمات در کوتاهترین زمان به مشتریان ارجمند تدبیر بود.

تقریبا تمامی جلسات دمو و ارائه محصولات، جلسات آموزشی و خدمات پشتیبانی و همینطور تمامی جلسات داخلی شرکت اعم از جلسات فنی، اداری و هیئت مدیره به صورت آنلاین برگزار شد و نتیجه آن هم افزایش سرعت تصمیم‌گیری‌ و امکان برگزاری نشست‌های متنوع با حضور مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف عملیاتی شرکت بود.

خوشحال و خشنود هستیم که سلامتی و تندرستی همکاران و مشتریان تدبیر را اولویت اول خود قرار دادیم و از همکاری بی‌نظیر همه این عزیزان نیز صمیمانه سپاسگزاریم.

در سال آینده و در سده آینده برای همه شما دلی شاد، لبی خندان و قلبی سرشار از عشق و امید آرزومندیم. هر روزتان نوروز و نوروزتان پیروز باد.

هیئت مدیره شرکت پردازش موازی سامان.